Léto se Sportíkem

Sportíkův příměstský tábor

"

O letních prázdninách pořádáme příměstské tábory. Celý týden je nabitý sportem. Léto 2017 jsme se stali účastníky Pevnosti Boyard, vyzkoušeli jsme si, jak se závodí na olympiádě, na umělé stěně se z nás stali horolezci, projeli jsme se na inlajnech i na kole, zažili spoustu zábavy a poznali nové kamarády.

 Sportíkův příměstský tábor pro kluky a holky 2018

Přihláška
16. - 20. 7. 2018 - už je za námi
20. - 24. 8. 2018
27. - 31. 8. 2018

Celý týden bude nabitý sportem. Staneme se účastníky detektivního pátrání, vyzkoušíme si, jak se závodí pod olympijskými kruhy na zimní olympiádě, přestože bude léto, čeká vás výlet vlakem do lanového centra, kde se z nás stanou horolezci, projedeme se na kole a zažijeme spoustu další zábavy.

Věk
od 5 do 14 let

Stravování
Oběd je zajištěn v kavárně Paseka (Helenínská 28a, 58601 Jihlava:), kde je báječné prostředí pro děti a nejmilejší obsluha nebo v areálu Beruška (Počátky), kde to pro děti žije. Máme i dopolední a odpolední svačinky a pitný režim. Papání bude víc než mňamkózní :D

Co s sebou
Kopii průkazky zdravotní pojišťovny s nedepsaným kontaktním číslem na rodiče. Na každý den pak Malý baťůžek, pokrývku hlavy, pevnou obuv, pití, vhodné sportovní oblečení (pokud půjdeme na kolo, je nutná cyklistická helma a kolo v dobrém stavu).

Sraz
Každý den v 8:00 před halou SK Jihlava, Okružní 2, nebo V Zahrádkách 1 (místo srazu se vždy potvrdí při předání dětí). Ve stědu bude možné dovést děti na autobusové nádraží.
Rodiče si vyzvednou děti mezi 16:00 a 17:00 V Zahrádkách 1 (nebo dle dohody).

Cena 1990,-
V ceně je oběd v kavárně Paseka, 2x denně svačina, pitný režim, autobus a vlaka, případné vstupy, při nepřízni počasí je domluvená hala. Kurzy se budou konat při účasti alespoň 15 sportíkových táborníků.

Platba 
Prosíme o provedení platby do konce června.  Sportíkovo číslo účtu pro placení táborů je 3210106819/6800

Variabilní symbol (VS) zadejte dle termínu tábora: 

druhý termín 20. - 24. 8. 2018 -VS 2082018 a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte,

třetí termín 27. - 31. 8. 2018 - VS 2782018 a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte.

Program

Pondělí
Sraz před halou SK Jihlava na Okružní v 8:00. Rodiče odevzdají kopii průkazky zdravorní pojišťovny a dořeší náležitosti. Následovat pak bude seznamka s kamarády, teamové hry, první výprava a vyrobíme si táborový deníček. Oběd je naplánovaný na 12:30. Rozdělíme se do skupin, ve kterých budeme plnit úkoly, které nás v celém týdnu čekají, uděláme první zápis do deníčku. Pondělní den zakončíme V Zahrádkách, kde si děti vyzvednete mezi 16:00 a 17:00 hod.

Úterý
Sraz před halou SK Jihlava na Okružní v 8:00. V úterý se z nás stanou detektivové a agenti, kteří půjdou po stopách zločince a jeho lupu. Doufáme, že přijdete vybaveni a vystrojeni jako správní detektivové. Nesmíme zapomenout na oběd, na zápis do deníčku a na to, že si nás rodiče v 17:00 opět v Zahrádkách vyzvednou.

Středa
Sraz upřesníme. Ale v 8:15 nám pojede bus z nástupiště 12. Čeká nás buso/vlakový výlet do Počátek do prostor dětského tábora Beruška, kde si zařádíme v lanovém parku a na lanovce. Obídek bude také od Berušky. Uděláme si zápis do deníčku, ať rodiče ví co se dělo. Přijedeme na hlavní vlakové nádraží, kde si nás rodiče budou moci vyzvednout v 16:33 (pokud nebudeme mít zpozdění:). Pozor: Začínající cestovatelé, kterým se dělá v autobuse špatně, se na cestu připraví i s případnými medikamenty, které si dají před hodinovou cestou autobusem.

Čtvrtek
Sraz před halou SK Jihlava na Okružní v 8:00. Čtvrtek je olympijský den, zapálíme oheň, pověsíme vlajku a pustíme se do zimního závodění (sjezdy na lyžích, biatlon, curling, hokej,…), u oběda načerpáme síly, ať můžeme náš olympijský den zdárně zakončit. Odpolední svačinka bude u olympijského ohně. Pak ještě zápis do deníčku a už jen počkat na rodiče.

Pátek
Sraz v Zahrádkách 1. V pátek se projedeme do Luk nad Jihlavou na kole, cestu zpestříme úkoly, oběd si dáme v Kolničce, trochu si to tam užijeme a pojedeme zpět na vyhlášení olympijských výsledků v 16:00, kterého se mohou rodiče účastnint.

Přihlašovat se můžete pomocí našeho: přihlašovacího formuláře. Moc se na Vás těšíme:-)

"

Facebook

Spolupracujeme


Beruška Čeřínek Skicentrum