Léto se Sportíkem

In-line program pro MŠ

Kurzy budou probíhat od května. Stačí si telefonicky domluvit termín pro Vaši školku a vyplnit přihlášky pro jednotlivé bruslaře na tento sjednaný termín:-)

Sportík jezdí na in-line bruslích

In-line týdenní kurz pro začátečníky a pokročilé (od 4 let)

Termín: květem, červen

Upřednostňujeme hravou a nenásilnou formu výuky. Naši instruktoři svými zkušenostmi, přístupem a trpělivostí pomůžou zvláště začátečníkům, překonat strach a zvládnout první
in-line krůčky a zastavení a navázat na předchozí dovednosti. Děti se naučí bezpečně jezdit a brzdit, zvládat překážky. Součástí kurzu je i seznámení se základními pravidly chování na cyklostezce. Děti si užjí dovednostní hry s kamarády.

Výuka probíhá v areálu Heulos (za letním kinem) nebo na cyklostezkách Jihlavy. Děti jsou rozděleny do skupin dle dovedností. Lekce probíhají od pondělí do pátku každý den od 9:00 do 11:00 hodin (2 x 45minut). Mezi lekcemi je přestávka na svačinku a pití, která je zahrnuta v ceně kurzu.

Děti přijdou na místo výuky, kde už na mě budou čekat instruktoři a brusle. Ty vyzvedneme ve školce a přivezeme, aby je bruslaři nemuseli nosit. Po dobu trvání kurzu nabízíme úschovu vybavení, nemusí se tedy denně převážet. Vlastní bruslařskou výbavu doporučujeme podepsat či označit a nachystat do jedné podepsané a uzavíratelné tašky (třeba od lyžáků).

Pokud dítě bruslařské vybavení nemá, je možné si vybavení zapůjčit od Sportíka (cena od 400,- na týden - brusle, chrániče). Celková cena však nezahrnuje případné zapůjčení bruslařského vybavení. Pro zapůjčení vybavení stačí závazně vyplnit v přihlášce.

V případě nepříznivého deštivého počasí, kdy bruslení nemůžeme uskutečnit, bude náhradní lekce za zrušený den uskutečněna hned v sobotu. Jelikož dešti poručit neumíme a došlo by ke zrušení více lekcí, bude cena kurzu v poměrné části snížena. Minimální počet účastníků na kurz je 17 bruslařů. Při nižším počtu bruslařů si Sportík vyhrazuje právo na zrušení kurzu nebo úpravu ceny. Děkujeme za pochopení.  Fotky z kurzu mohou být umístěny na webové stránky. Snažíme se, aby se k vám jednodušeji dostaly.

Jestliže se rodiče chtějí přijít podívat na své malé bruslaře, rádi je přivítáme, ale prosíme, ať tak učiní pouze na poslední hodinu (pátek/sobota).

Bruslaře přihlásíte vyplněním webové in-line přihlášky nebo odevzdáním přihlášky v MŠ (záleží na předešlé domluvě). Vyplněním přihlášky souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.

Cena kurzu 950,-  (obsahuje výuku, přepravu vybavení, svačinku a pitný režim)

Platba musí být provedena předem a to ve Vaší Mateřské škole. Ve vyjmečných případech na číslo účtu 3210047716/6800. Variabilní symbol obdržíte emailem. V případě doložené nemoci bruslaře delší jak tři dny bude poměrná částka kurzovného vrácena.

 Moc se na Vás těšíme.

20. 10. 2018

Spolupracujeme

Beruška Čeřínek Skicentrum

info@sportik-active.cz
603 819 602, 724 375 417