Zima se Sportíkem

Týdenní lyžařské kurzy pro základní školy

Cílem kurzu je seznámení dětí se základy sjezdového lyžování, osvojení nových dovedností na lyžích v návaznosti na předchozí úroveň malého lyžaře (začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí) a naučit se hodnotit svoje dovednosti a oceňovat výkony druhých.

Výuka probíhá ve skupinách pod vedením vyškolených instruktorů s využitím pomůcek, přípravných cvičení a her. Klademe důraz na to, aby se děti pobavily a lyžování se pro ně stalo zábavným zimním sportem.

Lekce probíhají od pondělí do pátku každý den od 14:00 do 16:00 hodin (2 x 45minut). Mezi lekcemi je přestávka na svačinku, která je zahrnuta v ceně kurzu. Děti vyzvedneme před školou ve 13 hodin a přebíráme za ně zodpovědnost. Návrat ke škole je v 17 hodin, kde si rodiče děti vyzvednou. Autobusová doprava od školy a zpět ke škole je také v ceně kurzu. Termín, čas lyžařské výuky a odjezd od školy může být po domluvě přizpůsoben potřebám školy a studentům.

V ceně kurzu je výuka s instruktory, doprava do areálu Čeřínek a zpět ke škole a občerstvení na svahu. Pokud děti nemají své lyžařské vybavení, je možné si ho po domluvě zapůjčit.

Podrobné informace nalezenete v Informačním listu.

Informační list pro ZŠ
Sportíkova přihláška

Spolupracujeme

Čeřínek Skicentrum
21. 03. 2018

info@sportik-active.cz
603 819 602, 724 375 417