Léto se Sportíkem

In-line program pro MŠ

Sportík učí na inline bruslích i mateřské školky

Nejčasteji jako týdenní kurz (pondělí až pátek) pro děti od 4 let

Kurzy budou probíhat od května a termín si stačí domluvit třeba telefonicky.

Upřednostňujeme hravou a nenásilnou formu výuky. Naši instruktoři svými zkušenostmi, přístupem a trpělivostí pomůžou zvláště začátečníkům, překonat strach a zvládnout první in-line krůčky a zastavení nebo navázat na předchozí dovednosti. Děti se naučí bezpečně jezdit a brzdit, zvládat nerovnosti. Součástí kurzu je i seznámení se základními pravidly chování na cyklostezce. Děti si užijí dovednostní hry s kamarády.

Výuka probíhá v areálu Heulos (za letním kinem) nebo na cyklostezkách Jihlavy. Děti jsou rozděleny do skupin dle dovedností. Lekce probíhají od pondělí do pátku každý den od 9:00 do 11:00 hodin (2 x 45minut). Mezi lekcemi je přestávka na svačinku a pití, která je zahrnuta v ceně kurzu.

Děti přijdou na místo výuky, kde už na mě budou čekat instruktoři a brusle. Ty vyzvedneme ve školce předem a převezeme, aby je bruslaři nemuseli nosit. Po dobu trvání kurzu nabízíme úschovu vybavení, nemusí se tedy denně převážet. Vlastní bruslařskou výbavu doporučujeme podepsat či označit a nachystat do jedné podepsané a uzavíratelné tašky (třeba od lyžáků).

V případě nepříznivého deštivého počasí, kdy bruslení nemůžeme uskutečnit, bude náhradní lekce za zrušený den uskutečněna hned v sobotu. Jelikož dešti poručit neumíme, a došlo by ke zrušení více lekcí, bude cena kurzu v poměrné části snížena.

Děti na kurz nezbytně potřebují kolečkové brusle, chrániče zápěstí, loktů i kolen a padnoucí helmu (stačí cyklistická). Pokud dítě bruslařské vybavení nemá, je možné si vybavení zapůjčit od nás (cena od 400,- na týden). Pokud chcete Sportíkovo vybavení zapůjčit, stačí to závazně vyplnit v přihlášce.

Jestliže se rodiče chtějí přijít podívat na své malé bruslaře, rádi je přivítáme, ale prosíme, ať tak učiní pouze na poslední hodinu (pátek/sobota).

Cena kurzu 990,-  obsahuje výuku, převoz věcí, svačinku a pitný režim

Přihláška muže být v papírové podobě odevzdána ve školce, nebo v elektronické formě přes web.

 

Teď už stačí telefonicky domluvit termín pro Vaši školku a po vyplnění přihlášek pro jednotlivé bruslaře na tento sjednaný termín nás už může zastavit jen déšť :-)

Již obsazené termíny pro Mš jsou:

13. - 17. 5.

20.- 24. 5.

3. 5. - 7. 5.

 

Pokud by jste chtěli informovat rodiče či učitele můžete použít připravený plakátek, který naleznete zde: Inline plakátek 2019

Zde jsou pro vás připraveny přihlášky k tisku na inline kurz pro rodiče: Inline kurz PŘIHLÁŠKA

 

 

 

 

Facebook

Spolupracujeme


Beruška Skicentrum