Léto se Sportíkem

Sportíkův příměstský tábor

Termíny příměstského tábora pro rok 2020 :-)

termín 1: 29. 6. - 3. 7. 2020 - OBSAZENO

termín 2: 13. 7. - 17.7. 2020 - OBSAZENO

Pokud přihlášku pošlete, budete zařazeni mezi náhradníky :-)

 

Elektronická přihláška pro rok 2020

 

Sportíkův příměstský tábor pro kluky a holky 2020

Celý týden bude plný sportu a tvoření. Staneme se účastníky indiánských her, chvíli se z nás stanou horolezci, velmistři všegolfového umění, vytvoříme celou galerii indiánských amuletů a zažijeme spoustu další zábavy. Našim teritoriem bude Český mlýn, Heulos a základna v Zahrádkách.

 

Věk

od 6 do 14 let

 

Stravování

Stravování bude v restauraci SK (dříve Panda), což je jen o malý kousek dál než Paseka. Svačinky budeme dostávat do přinesených svačinkových boxů také tam. Doufáme, že podpoříte naši snahu o minimalizaci igelitových obalů.

 

Co s sebou

Kopii průkazky zdravotní pojišťovny s nadepsaným kontaktním číslem na rodiče.

Čestné prohlášení o zdravotním stavu táborníka (najdete zde).

Souhlas GDPR (pro tábor 1 a nebo zde pro tábor 2).

Na každý den pak malý baťůžek, pokrývku hlavy, pevnou obuv, vlastní pití, které v případě potřeby Sportík doplní :-) a dvě čisté svačinové krabičky nebo pratelné pytlíky, kam dostanou děti sváču (je to varianta bez stovek igelitových pytlíků, které by tábor vyprodukoval:).

Ve středu bude potřeba bílé nebo hnědé bavlněné tričko, které vylepšíme o indiánské motivy a třásně.

 

Co se bude hodit

Určitě vhodné sportovní oblečení. Pokud bude příznivé počasí, budou se hodit i plavky a ručník. Na ty se však předem domluvíme podle počasí.

 

Sraz

Každý den v 8:00 v prostoru parkoviště Mostecká u Českého mlýna - Mapka Mostecká, nebo V Zahrádkách 1 - Mapka V Zahrádkách 1

Místo srazu se vždy potvrdí při předání dětí.

Rodiče si vyzvednou děti mezi 16:00 a 17:00 V Zahrádkách 1 (nebo dle dohody). 

 

Program

-aktualizováno dle doporučení Mininisterstva zdravotnictví (bez výletů)

Pondělí

Sraz na Českém mlýně v 8:00. Rodiče odevzdají kopii průkazky zdravotní pojišťovny s jejich kontaktem a také čestné prohlášení,souhlas GDPR. Dořeší se poslední náležitosti. Následovat pak bude seznamka s kamarády, teamové hry, první výprava a vyrobíme si táborový deníček. Oběd je naplánovaný na 12:30. Rozdělíme se do Indiánských kmenů, ve kterých budeme plnit úkoly, které nás v celém týdnu čekají, uděláme první zápis do deníčku. Pondělní den zakončíme V Zahrádkách, kde si děti vyzvednete mezi 16:00 a 17:00 hod.

Úterý

Sraz na Českém mlýně v 8:00. V úterý se z nás stanou golfoví velmistřy. Připravte se na velegolfový turnaj bez golfových holí. Čeká nás diskgolf, fotbalgolf a golfovat budeme i hlavou :-) Nesmíme zapomenout na oběd, na zápis do deníčku, na dílničku a na to, že si nás rodiče mezi 16:00 a 17:00 opět V Zahrádkách vyzvednou.

Středa

Sraz upřesníme. Bude nás čekat indiánská výprava do divočiny a hlubokých lesů Heulosu, kde prověříme indiánské schopnosti kmenů - stopování, střelba a rovnováha na lanových překážkách. Také provedeme přípravy na sportovní den a vyrobíme si indiánské kostýmy. Proto si prosím nezapomeňte vzít bílé nebo hnědé tričko bez nápisů, které vyzdobíme indiánskými barvami a třásněmi. Dáme dobroučký oběd a zapíšeme vše do deníčku. Pak už jen počkáme na rodiče.

Čtvrtek

Sraz na českém mlýně v 8:00. Čtvrtek je sportovní den, tentokráte však ve znamení Indiánů. Doufáme, že všichni přijdou "vhodně oblečeni".  Zapálíme oheň, pošleme kouřové signály a kmeny se utkají v disciplínách, které nás přesunou na divoký západ. U oběda načerpáme síly, ať můžeme náš sportovní den zdárně zakončit. Odpolední svačinka bude u kmenového ohně a opékání našich oblíbených špekáčků od našeho řezníka Kamila. Pak ještě zápis do deníčku a už jen počkat na rodiče.

Pátek

Sraz na Českém mlýně. Trochu si to tam užijeme. Po obědě si vyrobíte indiánský amulet proti zlým duchům, čeká nás uzlování, bubnování a vyhlášení indiánských her v 16:00, kterého se mohou rodiče účastnit a umocnit tak atmosféru závěrečného ceremoniálu.

 
Přihlášky: Elektronická přihláška pro rok 2020

 

 

Moc se na Vás těšíme:-)

 

Facebook

Spolupracujeme


Beruška Skicentrum