Zima se Sportíkem

Týdenní kurzy pro ZŠ

Lyžařský týdenní kurz pro začátečníky a pokročilé

Určeno pro základní školy

Upřednostňujeme hravou a nenásilnou formu výuky. Naši instruktoři svými zkušenostmi, přístupem a trpělivostí pomůžou zvláště začátečníkům, překonat strach a zvládnout první lyžařské kroky a oblouky. Děti se naučí bezpečně sjet sjezdovku, vyjet na vleku a součástí kurzu je i seznámení se základními pravidly chování na sjezdovce
(http://www.sportik-active.cz/)

Výuka probíhá v areálu vhodném pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Děti jsou rozděleny do skupin dle dovedností. Lekce probíhají od pondělí do pátku každý den od 14:00 do 16:00 hodin (2 x 45minut). Mezi lekcemi je přestávka na svačinku, která je zahrnuta v ceně kurzu.

Autobusová doprava od školy a zpět ke škole je také v ceně kurzu.

Po dobu trvání kurzu nabízíme úschovu vybavení, nemusí se tedy denně převážet. Vlastní lyžařskou výbavu doporučujeme podepsat či označit.

Pokud dítě lyžařské vybavení nemá, je možné si vybavení zapůjčit od nás (vše po domluvě). Celková cena však nezahrnuje případné zapůjčení lyžařského vybavení.

Jestliže se rodiče chtějí podívat na své lyžaře, rádi je přivítáme, ale prosíme, ať tak učiní pouze v pátek.

 Cena kurzu je 1850,- pro jihlavské ZŠ. Pro jiné školy se cena může lišit v závislosti na vzdálenosti od lyžařského areálu. Bude upřesněna pro konkrétní školu.

Facebook

Spolupracujeme


Beruška Skicentrum